Верифікований профіль
7
Місяців досвіду
6
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
13
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
419
Останній візит на сайт
вчора

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • THE Capital
    195 000 $
    2 294 $/м²

    Варязький пров., 14

    багатофункціональне приміщення
    85 м²
    1998 рік побудови
    2 дні тому
    Офісне приміщення з дизайнерським ремонтом у сучасному клубному будинку. Можливе використання приміщення під шоурум. Адреса: Київ, Шевченківський район, Бехтерівський провулок, 14. Напівцоколь із вхідної групи (окремий вхід), перший поверх з іншого боку будинку. Загальна площа: 85 м² у два рівні. Стан: новий дизайнерський ремонт, орендарів не було, розраховано на 10–12 посадкових місць. Також є кондиціонер, душова кабіна, нові м’які меблі, кухня з мийкою, підключено та розведено інтернет. Висота стелі — Н = 4,5 м. Підведено 15 кВт електроенергії. Нежитловий фонд, продаж від фізичної особи. Біля входу є паркування, в’їзд через шлагбаум, відеоспостереження по периметру будівлі. Інфраструк...
    Рієлтор
  • THE Capital
    350 000 $
    1 400 $/м²

    Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 130/57

    офісне приміщення
    250 м²
    2005 рік побудови
    3 тиж. тому
    ПРОДАЖ ДІЮЧОГО ОФІСУ З ОРЕНДАРЕМ | ГОТОВИЙ БІЗНЕС | ФАСАД | МЕТРО 2 ХВ Інвестиційний об’єкт у топ-локації Києва Продаж повністю працюючого офісу з надійним орендарем. Бізнес налагоджений, об’єкт укомплектований, можна отримувати дохід з першого дня. Адреса: проспект Голосіївський, 130/57 Метро “Виставковий центр” — 2 хвилини пішки 2 поверх / 14 Окрема фасадна вхідна група ЧОМУ ЦЕ ВИГІДНА ІНВЕСТИЦІЯ: Діючий орендар понад 4 роки Стабільний дохід без простоїв Повністю обладнаний офіс Фасад + метро = ліквідність Підходить як для інвестора, так і для власного бізнесу ПЛАНУВАННЯ ТА НАПОВНЕННЯ: • 6 окремих кабінетів • 20-25 робочих місць • 2 переговорні кімнати • Велика директорська зона з...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.